Sponsoring

16. Międzynarodowe Sympozjum EBHC 2021 What health learnt from COVID-19 pandemics?
4-5 października 2021 | stacjonarnie + ONLINE
Magdalena Władysiuk
Magdalena Władysiuk

Szanowni Państwo!

W imieniu Stowarzyszenia CEESTAHC pragnę serdecznie zaprosić Państwa do finansowego wsparcia 16. Międzynarodowego Sympozjum EBHC. Odbędzie się ono w dniach 4-5 października 2021 roku, jako szesnasta już edycja spotkań EBHC Stowarzyszenia CEESTAHC, w sposób hybrydowy:
on-line – za pośrednictwem platformy https://live.ceestahc.org oraz ewentualnie w formie stacjonarnej, w Krakowie w hotelu Park Inn.

W ramach współpracy proponuję promocję materiałów oraz reklamę na rzecz Państwa firmy. W ramach określonych kategorii Sponsora określiliśmy liczbę współpracujących partnerów:

  • Sponsor Złoty (Główny) – max. 1-3 sponsorów
  • Sponsor Srebrny – max. 5-7 sponsorów
  • Sponsor Brązowy – nieograniczona liczba

Wyrażam głęboką nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem i zainteresowaniem, wzorem lat poprzednich, a tegoroczne Sympozjum ponownie zgromadzi grono ekspertów.

Partnerzy

15. Międzynarodowe Sympozjum EBHC 2020 From Evidence to Action
5-7 października 2020 | ON-LINE
Przejdź do zakładki Partnerzy
Certyfikacja INFARMY

Jak co roku zwróciliśmy się do Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA z zapytaniem czy 14. Sympozjum EBHC 2019 będzie podlegać certyfikacji. Otrzymaliśmy odpowiedź przeczącą, co oznacza, że 14. Sympozjum EBHC 2019 nie podlega certyfikacji wg kryteriów INFARMY.

Oficjalne stanowisko INFARMY:

„Certyfikacja INFARMY nie obejmuje wydarzeń poświęconych zagadnieniom około zdrowotnym, które nie mają medyczno-naukowego charakteru, np. konferencje w zakresie systemu ochrony zdrowia, farmakoekonomiki zdrowia, spotkania dla dziennikarzy, pacjentów, a także wydarzenia międzynarodowe organizowane przez zagranicznych HCO/PCO na terenie Polski.”

W razie wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z kryteriami INFARMY, które dostępne są na stronie www certyfikacji https://certyfikacja.infarma.pl/o-certyfikacji/kryteria/

Miejscem spotkania będzie obiekt 4-gwiazdkowy: hotel Park Inn, Kraków, ul. Monte Cassino 2. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące spełniania Państwa odrębnych wymagań.

Kolacja z ekspertami

Kolacja z ekspertami, która odbywa się tradycyjnie wieczorem pierwszego dnia Sympozjum jest całkowicie sfinansowana ze składek uczestników Sympozjum.
Źródło finansowania wydarzeń o charakterze towarzyskim nie pochodzi od innowacyjnych firm farmaceutycznych będących członkami INFARMA. Źródło finansowania jest wyraźnie wskazane na internetowej stronie organizatora i ogólnodostępne dla opinii publicznej.

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski